Dziś byliśmy razem – z biało-czerwonymi flagami, z energią, z przekonaniem, że Polska to wspólnota ludzi, którzy chcą być słyszani. Towarzyszliśmy uczniom i nauczycielom z ZS-P w Chełmsku Śląskim w organizowanym przez nich „Marszu dla Polski”. W wydarzeniu udział wzięła również delegacja Zespołu Ludowego „Zgoda” działającego przy Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim.
Uczestnicy marszu wspólnie wyrazili przywiązanie do Ojczyzny, szacunek dla symboli narodowych oraz poczucie wspólnoty i patriotyzmu.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie lokalnej społeczności.














