Biblioteka w Chełmsku Śląskim to miejsce przyjazne dla każdego czytelnika i starsi i młodsi znajdą tu coś dla siebie. W ramach Tygodnia Bibliotek naszą bibliotekę odwiedziła najpierw grupa przedszkolna 5-latków, która wykonała piękne ilustracje do swojej wymyślonej bajki.





Na drugie spotkanie w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek przybyli uczniowie z klasy 1a. Dzieci wysłuchały opowiadania Kamila Polaka „Bałagan w bibliotece”, dzięki któremu nauczyli się jak zorganizowana jest biblioteka, gdzie jest miejsce poszczególnych książek i jak dbać o książki. Uczniowie wykonali samodzielnie tęczowe zakładki zdrapki, które zabrali na pamiątkę.






Ostatnie spotkanie Bibliotekarza z Czytelnikami odbyło się w cudownej, luźnej atmosferze z pędzlami w dłoniach. Miło spędziliśmy wspólnie czas na pogaduszkach, śmiechu, relaksie i twórczej pracy, pokosztowaliśmy pysznego ciasta i namalowaliśmy przepiękne. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas trochę więcej. Do zobaczenia!











Wszystkim odwiedzającym nas Czytelnikom serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie Tygodnia Bibliotek i zapraszamy na kolejne biblioteczne wydarzenia.

