Kliknij aby otworzyć obraz w pełnym rozmiarze
Kliknij na obraz żeby powiększyć

„Z chęcią tu wrócę.”- Andrzej Halicki

IMG 8754

Spotkanie autorskie z Andrzejem Halickim już za nami. Było wspaniale, nie zabrakło śmiechu, wspomnień i przede wszystkim dobrej poezji. Mistrz słowa w swej syntetycznej formie, zapadających w pamięć neologizmów i wspaniały obserwator rzeczywistości zapowiedział, że kolejny tomik poezji już „się tworzy” i z przyjemnością powróci aby spotkać się z lubawską społecznością. Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia następnym razem!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.